Hakkımızda

ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ

Efe Bilgisayar BT ekibi olarak ilgili servis hizmetlerimiz 2003 yılından itibaren yenilikçi ve istikrarlı bir şekilde müşteri odaklı sistemleşmiştir. Hizmetlerimiz arasında: Ağ kurulumu ve güvenliği, server kurulumları, veri yedekleme (storage-nas), Endpoint-Antivirüs, ERP-CRM ve Web Yazılım hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca Kapsamlı proje çalışmalarımızla kurulum veya upgrade servisleri de sunmaktayız.
Ayrıca güvenlik kameraları, kablolama, loglama ve danışmanlık çözümleri üzerinde etkin şekilde çalışıyoruz. Motivasyonumuzu yükselten en önemli özellik tecrübeli kadromuz güçlü altyapımız ve başarılı müşterilerimizdir. Grup şirketlerimiz arasında Toptanbilgisayar.net ve Pentayazılım bulunmaktadır. Türkiye genelinde birçok başarılı projeye imza attık. Türkiye’nin köklü ve öncü firmalarına teknoloji hizmetleri sunduk. Ürün temin ettik. Hizmet alanında benzersiz alternatifler ürettik.
Misyon & Vizyon
 
Hizmetlerimizin en önemli tamamlayıcı özelliği planlı ve prensipli organizasyon formatlarıdır. Uzman ekiplerimiz işyerinizin ihtiyacı olandan fazlasını asla size sunmaz. Tasarruf ve başarı odaklıyız. İşe başlamadan önce fizibilite çalışmalarıyla oluşabilecek bütün senaryolar önceden düşünülür ve müşterimizle bilgi akışı sürekli canlı tutulur.
 
Teknoloji hususunda uzun ömürlü ve stabil çözümleri önemsiyoruz. İş teslimatından sonra bakım anlaşmaları yaparak oluşabilecek bütün problemlere anlık müdahalelerde bulunuyoruz. İş verimliliğini arttırmak için aylık-haftalık kontrol çalışmalarımızla işyerinizin verimini, verilerinizin güvenliğini ve donanımlarınızın sürpriz arızlarına karşı önlemler alarak kaliteyi vazgeçilmez bir unsur olarak kabul ediyoruz.
Hızla değişen teknoloji dünyasında size en uygun çözümü teklif ediyoruz. Küçük, orta ölçekli veya enterprise bütün işletmeler için çağın değiştirdiği hiçbir teknik ayrıntıyı göz ardı etmiyoruz.

Aklınıza takılan soru mu var?