Bizimle çalışmak

Liyakat esaslı kariyer yolculuğuna hazır mısın?

Bizimle çalışmak

Kurumsal dünyada kariyer yapmanın ancak liyakat ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Hangi görevde olursa olsun, Sunucu Teknik çatısı altında bulunan herkesin bu kariyer yolculuğunun adalet ve hakkaniyet duygusu içerisinde ilerlemesini ve keyif almasını arzuluyoruz.

Sunucu Teknik ailesi olarak, çalışanlarımızın kendisini geliştirebileceği ortamı sağlamak, fikirlerini özgürce söylemesi için gerekli çalışmaları yapmak bizim için oldukça  önemlidir, biz bu ortamın sağlanması için her zaman çabalıyoruz. İş arkadaşlarımızın yetkinlik ve beceri gelişimini her daim eğitimle destekliyoruz. Sunucu Teknik’te müşteri temsilcisi olarak başlayan arkadaşlarımızın, direktör pozisyonlarına yükselebilmesi veya diğer departmanlarımıza geçiş yapması hayal değildir, çünkü biz emeğin her türlü imkansızlıkların önüne geçeceğine inanıyoruz. Sunucu Teknik ailemizde tüm terfiler kendi kadromuz içerisinde olup dışarıdan terfimiz %10 kadar düşük bir orandadır.

Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz

Önemsiyoruz

Kurumsal organizasyonumuzun sürekli gelişimi ve dinamikliği, personellerimizin merkezinde yer alıyor. Personellerimiz ile yaptığımız birebir görüşmeler, gizli anketler, bu hususa ışık tutuyor. Yönetim ekibimizin katılımı ile yaptığımız toplantılar, anketler, diğer ölçüm ve analizlerle sonuçlarına göre iş ortamımızı ve uygulamalarımızı düzenli olarak gözden geçiriyor ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda iyileştirmeler yapıyoruz.

Geleneklerimize körü körüne bağlı değil, analiz ve istişare ile kendimizi sürekli yeniliyoruz.  İş proseslerimizi geliştirirken ve karar alırken de çalışanlarımızın fikir ve önerileri ile etki oluşturmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.  Personellerimizin bağlılığını da bizim onlara bağlılığımıza bağlıyoruz.