Antivirüs Çözümleri

Anti Virüs

Anti virüs çözümleri Siber Güvenliğin başka bir kanadını oluşturmaktadır. Zararlı yazılımların bilgi güvenliğini tehdit ettiği şu zamanlarda önemi gittikçe artan Anti Virüs hizmetlerini zaman kaybetmeden her firma ve ofisin alması gerekmektedir. Anti virüs çözümleri ile birlikte, virüslere, casus yazılımlara her türlü kötü niyetle yazılımış programlara ve çevrimiçi tehditlere karşı korunabilirsiniz. Anti virüs programlarının doğru optimize edilmesi karşısında kimliğiniz ve çevrimiçi işlemleriniz güvende kalmış olur.

Antivirüs çözümleri, bireylerin ya da firmaların ihtiyaçları doğrultusunda analizler gerçekleştirerek, doğru ve sonuç odaklı dijital güvenliği sağlayan profesyonel hizmetler bütünüdür. Bu hizmet sayesinde hem verilerin güvenliği sağlanmış hem de virüslerin yaratacağı donanımsal sorunların önüne geçilmiş olunur.

Bilişim dünyasında saldırılar fiziki yerine büyük oranda virüs yöntemiyle olmaktadır. Firmaların verileri, zararlı yazılımlar tarafından her dönem için tehdit altındadır. Gerekli yazılımsal ve donanımsal önlemlere sahip olmayan firmalar, virüs konusunda büyük hasarlara sebep olacak sorunlar yaşaması kaçınılmazdır.  Anti virüs hizmetleri ile neleri koruma altına alabilirsiniz?

Antivirüs Çözümleri

Anti Virüs ile neleri güvende tutabilirsiniz?

Zararlı yazılımları engellersiniz
Bilgisayar performansını artırırsınız
Bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engellersiniz
Para ve ödemelerde kullandığınız şifre ve bilgileri korursunuz
Ebeveyn denetimi sağlarsınız
Parolalarınızın güvenliğini sağlarsınız
Dosyalarınızın güvenliğini sağlarsınız
Mail güvenliğini artırırsınız.

Anti virüs ile işletmenizin geleceğini koruyun.

Neden Antivirüs Kullanmalıyız?

Virüsler, genellikle sistemdeki bir dosyanın ardına gizlenmiş ve bu dosya çalıştırıldığında yazılımsal ve donanımsal tahribata yol açan programlardır. Üstelik bazı virüs çeşitleri vardır ki bunlar hiçbir komuta gereksinim duymadan çalışır ve tahribata yol açar.

Antivirüs programları ise bu tarz zararlı uygulamalar ile mücadele etmek için tasarlanmış birer koruma kalkanlarıdır. Antivirüs programları bireyler arasında genellikle sorunun kaynağını tespit edip o sorunu ortadan kaldırmaya yönelik bir hizmet sağladığı kanısı hakimdir. Fakat antivirüs sistemlerinin daha birçok farklı çalışma yöntemi vardır. Bunlar şu şekilde listelenebilir:

Kurumsal ve aile şirketlerinin en büyük problemlerinin başında Siber Güvenlik gelmektedir. Verilerin doğru şekilde korunması başlı başına büyük bir sorundur. Kötü niyetli kişiler kurumsal firmaların bilgisayarlarına zararlı yazılımlar ile müdahale etmektedir. Gerekli savunma donanımlarına ve yazılımlarına sahip değilseniz şirketinizin beyni risk altına girmektedir. Bu nedenle ekibimiz aracılığı ile sizlere Anti Virüs çözüm desteği sağlayabiliriz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?

Virüslerin Zararları Nelerdir?

Dijital dünyanın gelişmesiyle birlikte “kötü amaçlı yazılım” kavramı artık hayatın her alanında sıkça duyulmaya başladı. Birçok kullanıcı bu virüslerin ne denli zararlı olacağını bilemediğinde, antivirüs gerekliliği hususunda harekete geçmiyor. Oysa bireylerin herhangi bir onayına ihtiyaç duymadan bilgisayar ve telefonlarına sızabilen bu programlar, harekete geçtiklerinde büyük sorunlar yaratabiliyorlar.

Virüslerin zararları nelerdir sorunsalı milyonlarca kullanıcının ortak kaygısı. Virüs bulaştığında yaşanabilecek bu sorunlardan bazıları şunlardır: Veri çalınması, veri kaybı, işletim sistemi çökmesi, donanımsal arızalar. 

Antivirüs temini, sağladığı imkanlar ve önlediği zararlar baz alındığında oldukça makul yatırımlardır. Ayrıca büyük veri akışına sahip firmalar için bir tercih değil, aksine zaruri bir ihtiyaçtır.

Antivirüs hizmeti konusunda fiyat ortalaması, sağlanacak sistemin büyüklüğüne ve cihaz adedine göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda en doğru bilgiyi firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.