Depolama Çözümleri

Depolama Çözümleri

Sunucu Teknik ekibi olarak her türlü veri depolama danışmanlığını yerine getirmekteyiz, Ekibimiz marifeti ile depolama çözümlerinin kurulum ve desteğini sertifikalı mühendislerimiz aracılığı ile alabilirsiniz. Depolama çözümlerimiz için hizmet detaylarına göz attığımızda sunucu sistemleri, veri depolama sistemleri, yazılım tabanlı veri depolama dahil tüm veri depolama sorunlarınıza çözümler getiriyoruz.

Depolama Çözümlerimiz

Günümüz dijital dünyasında büyük veri kavramının ortaya çıkması ile depolama çözümleri önemli bir yere sahip oldu. Firmalar, altyapılarındaki silolar ve veri karmaşası nedeniyle işleyişlerinde aksaklıklar yaşamaya başladı. Fakat profesyonel ekiplerce sağlanan depolama çözümleri sayesinde tüm bu karmaşa yerini düzgün ve kesintisiz işleyişe bıraktı.

Depolama Çözümleri

DAS (Direct Attached Storage) Çözümleri

DAS Çözümleri

Veri hacmi arttıkça bununla doğru orantılı olarak depolama kapasitesi ihtiyacı da artmaktadır. Bu kapasiteyi arttırmak için birçok yöntem mevcut. Bunlardan kullanımı en kolay ve yaygın tercih edilenidir Direct Attached Storage. Başka bir ara aygıta ihtiyaç duymadan direkt sunucuya bağlanan depolama sistemidir. Diğer cihazlar bu sunucuya erişemez.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?