Kuaför ve Güzellik Salonu Programı

Güzellik Salonu ve Kuaför Yönetim Programı

7/24 Randevu Sistemi

Zaman Yönetimi

Sınırsız Kullanım

Kuaför Yönetim Programı

Kuaför Yönetim Programı iş süreçlerinizi artık çok kolay hale getiriyor. Karışan randevular, mağdur müşteriler, mağdur personeller durumuna gelişmiş Kuaför Yönetim ile tüm randevuları takip edebilir zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kuaför Yönetim Programları ile zaman kaybetmeyin! 14 günlük deneme demo kurulumunu hemen yapalım, kolaylıkları keşfedin. İşletmenizin ihtiyacına göre ek modüller ile eşsiz bir hizmeti müşterilerinize sağlayın.

Bulunduğunuz sektöre yönelik iş çözümleri..

Güzellik Salonu Programı

Güzellik salonlarının en büyük dertlerinden bir tanesi randevu sistemlerinin olmayışı, eğer sizde bu durumdan müzdaripseniz hem faturalarınızı, hem müşterilerinizi, hem personellerinizi takip etmek için Güzellik Salonu Yönetim Programını kullanabilirsiniz.

Güzellik salonları internet ortamında çok fazla müşterilere ulaşmakta ve bunları yönetmekte zorlanmaktadır. Özellikle özel günler için oluşturulan randevuların zamanında eksiksiz yapılabilmesi ve unutulmaması için Güzellik Salonu Randevu Sistemi veya Güzellik Salonu Programı devreye girmektedir.

Kuaför sistemi nasıl çalışır?

Kuaför seçimi

Bu alanda hizmet almak istediği kişi seçilir.

Hizmet seçimi

Yapılmasını istediği hizmetler seçilir.

Randevu saati

Oluşturmak istenilen randevu tarihi ve saati seçilir.

Onay

En son onay işlemi yapılır ve sisteme kaydı geçer.