Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

Muhasebe
Ön Muhasebe Yazılımları

Ön Muhasebe Yönetimi

Gelir gider takibi, detaylı stok yönetimi, finansal operasyonunuzu istediğiniz yerden yönetin.

e-Dönüşüm Hizmetleri

e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-SMM veya e-İhracat faturalarınızı GİB’in belirlediği standartlarda hızlıca gönderin.

Entegrasyon ve Uygulamalar

Banka hesaplarınızı, e-Ticaret sitenizi, pazar  yerlerinizi ERP sisteminize entegre edin, özel yazılımlar talep edin.

Pişman olmayın! Sizin için
Muhasebe Progamını belirleyelim mi?

İşletmenizin her yönden verimliliğini artırın.

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

Piyasada rekabet gücünün yüksek seviyelere çıkması, işletmelerin başarılarını devam ettirebilmeleri ve marka sürdürülebilirliğini sağlamaları için kalite, verimlilik ve maliyet gibi kriterlere önem vermelerini zorunlu kıldı. Bu kriterler de günümüzde ancak kurumsal kaynak planlaması yani kısa ismiyle ERP ile mümkün olabiliyor. ERP sayesinde işletmeler tüm kaynaklarını en verimli şekilde yönetme imkanına sahip oluyor.

Dijitalleşme süreci yalnızca matbu verilerin PDF formatına dönüştürmekten ibaret değildir. Büyük ölçekteki işletmelerin karmaşık ağ yapıları ancak kurumsal kaynak planlaması ile dijitale aktarılabilir. ERP yazılımları sayesinde söz konusu ihtiyaçların tamamı daha verimli ve sağlam bir temelle karşılanıyor. Tedarik zinciri, satış ve de satın alma, stok ve üretim yönetimi, finans ve insan kaynakları başta olmak üzere hemen her sektördeki işletmeler rutin operasyonlarını KKP ile kusursuz bir şekilde yönetiyor.

Ön Muhasebe Programı

Tüm cihazlarda çalışan bir ön muhasebe programına mı ihtiyacınız var mı? Peki en iyi ön muhasebe programı hangisi? Tereddütleriniz mi var? İşletmenizi ücretsiz olarak analiz yapalım. Size en uygun muhasebe programını önerelim dilerseniz ihtiyacınız kadar olan Ön Muhasebe Programını özel olarak sizlere yazalım. Basit Ön Muhasebe veya Kolay Ön Muhasebe arayışlarınız için mutlaka iletişime geçiniz.

Sağlam muhasebe, sağlam düzen…

Muhasebe Programları

Muhasebe Programları, neredeyse bütün işletmeler için önemlidir. Muhasebe programlarını bu denli önemli yapan, stok takibi, cari takibi, fatura kesme, irsaliye kesme gibi özelliklerinin olmasıdır. Bu özellikler sayesinde kolay stok tanımı, kolay fatura kesme, e-irsaliye ve e-fatura sistemlerine kolay entegre olabilmeleri gösterilebilir aslında bunların temelinde zamandan tasarruf gelmektedir.

Muhasebe programları personellerinizin hata yapmasının önüne geçerken, personellerinizin veya sizin zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

Bazı küçük işletmeler muhasebe programları yerine excel muhasebe programı olarak internette doluşan bazı programları tercih etmektedir. Fakat bu tür excel ile tutulan muhasebesel işlemler çokta sağlıklı değildir. Fidye virüsleri pdf, excel, xls gibi uzantıları kitleyebilir tüm kayıtlarınızı yok edebilirler. Yine excel muhasebe programı kullananlar e-fatura, e-irsaliye, sipariş, teklif gibi modülleri kullanamamaktadır. Zamandan da tasarruf edememektedirler.

Ön muhasebe programları aslında kullanımı kolay olması çok özellikli olması, işletmenizin neredeyse bütün insan kaynakları dahil tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmesi önemlidir. Bir ön muhasebe programı ile e-ticaret, stok, cari, fatura, irsaliye gibi işlemlerinizi bütünüyle kontrol etmek son derece önemlidir.

Online Muhasebe Programı

Online muhasebe programı bir çok küçük, orta ve büyük işletmeler tarafından tercih edilmeye başlandı. Evden çalışma modelleri ile maliyetlerini düşürmek isteyen ve muhasebe programına web tarayıcı vasıtası ile hem telefon hem bilgisayar olmak üzere tüm cihazlardan bağlanmak isteyen işletmeler mevcut muhasebe programlarını da online muhasebe programları ile değiştirme arayışları içerisine girdiler.

Online Muhasebe Programı tercih etmekte zorluk çekiyorsanız ücretsiz olarak ekibimiz ile irtibata geçerek bu konuda fikir alabilirsiniz. En iyi online muhasebe programları konusunda sizleri şeffaf bir şekilde bilgilendirmekten ve yönlendirmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı şimdiden ifade etmek isteriz.

Her türlü Muhasebe işlemleriniz için kullanımı kolay ve rahat..

En Kolay Muhasebe Programı

En kolay muhasebe programı neden bu kadar çok aranıyor, çünkü işletmeler sık sık personel değiştiriyor muhasebe elemanı bulmaktaki güçlük farklı muhasebe programlarını yeni gelen personele öğretmek oldukça zaman alıyor. İşte bu nedenle işletmeler en kolay muhasebe programı arayışı içerisine giriyor. Bizlerden destek almak için lütfen ulaşınız.

Excel Muhasebe Programı

İşletmeler ücretsiz olduğu için Excel Ön Muhasebe Programı kullanmaktadır. Bazı firmalar Excel Ön Muhasebe Programı satışı da gerçekleştirmektedir. Ancak Excel Ön Muhasebe Programı veya Excel Muhasebe Programı ihtiyaçlarınıza tam olarak karşılık veremeyebilir hata yapmanıza neden olabilir.  Excel’de Ön Muhasebe Programı yapmak isteyenler veya Excel Ön Muhasebe Programı İndir ile indirmek isteyenler gelecekteki problemleri iyi analiz etmeleri gerekir.

Muhasebe Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fatura Nedir?

Fatura, alıcı ile satıcı arasında düzenlenen malın veya hizmetin satıldığını gösteren resmi bir belgedir.

İrsaliye Nedir?

Sevk irsaliyesi, satılmış veya satılacak malın nakliyesine ilişkin bilgileri ihtiva eder. Sevk irsaliyesi üzerinde, malın niteliği, sayısı ve teslim edeceği adres yazar.

Cari Hesap Nedir?

Borç- alacak işlemlerini her biri ayrı bir kalem oluşturacak şekilde formatlanmasıdır.

Stok Nedir?

İşletmelerin elinde tuttuğu mal veya malzemeleri ifade eder. Envanter yönetimi stok ile bağlantılıdır.

Teklif Nedir?

Bir mal veya hizmet hakkında ön bilgi almamızı sağlayan onay sonrası siparişe dönüşen bir belge olarak düşünebiliriz.

Akıllı çözümlerle işletmenizin verimliliğini artırın.

Malzeme ihtiyaç planlaması yaparak, üretim süreçlerinizi ve kaynakları etkin şekilde yönetin. Zamanlama, maliyet ve işçilik giderlerinizi hesaplayarak üretim ve iş teslimi süreçlerinde verimliliği artırın.

Bordro ve İK süreçlerinizi kolayca yönetin.

Çalışanlarınızın iletişim ve departman bilgileri, işe alım süreçleri, performans ölçümü, personel giriş-çıkış işlemleri, bordrolama hak ediş vb. birçok veriye  kolayca ulaşabileceksiniz.

Muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırın.

Muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırın. Düzenli, sağlıklı ve hızlı bir şekilde muhasebe kayıtlarınızı kayıt altına alın, vergi denetimlerinde oluşabilecek sıkıntıların önüne geçin.

ERP ile neler yapabilirsiniz?

Ön Muhasebe / Kurumsal Kaynak Planlaması kullanmak isteyen tüm işletmelere hitap etmektedir. Modüler yapısı sayesinde oldukça zengin bir kullanım alanına sahiptir. İşletmenizin küçük, ortak ölçekli veya büyük olması fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilmesi için kurgulanmış bir alt yapıdadır.

Personellerinizi yönetebilirsiniz.

Çalışanlarınızın iletişim ve departman bilgileri, işe alım süreçleri, performans ölçümü, personel giriş-çıkış işlemleri, bordrolama hak ediş vb. birçok veriye kolayca ulaşabileceksiniz.

Ofis ve veri yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz malzeme tedarik işlemleri ofis malzemelerinin bakımı, mesajlaşma, yedekleme, ekran izleme vb. ihtiyaç duyduğunuz pek çok konuya geliştirdiğimiz programlarımız ile çözüm üretin.

Depo ve şubelerinizi yönetebilirsiniz.

Şube ve depolarınızı nerede olursanız olun kontrol sizin elinizde, ister mobil ister masaüstü ister laptop vasıtası ile depo ve şubelerinizdeki durumlardan haberdar olabilirsiniz.

Müşterilerinizi yönetebilirsiniz.

Müşteri ilişkilerinizi verimli hale getirerek stratejinizi güçlendirin. CRM programımızın kolay ve pratik raporlama sistemi ile karlılığınızı en yüksek seviyeye çıkarın.

Muhasebenizi yönetebilirsiniz.

Faturalarınızı ve irsaliyelerinizi yasal prosedüre uygun şekilde hızlı şekilde kesebilirsiniz. Programlarımız ile finansal tablolarınızı planlamaya, bütçelendirme ve raporlama yapmanıza yardımcı oluyoruz.

İşletmenizdeki süreçleri kurumsal kaynak planlaması sistemleri üzerinden takip etmek başta insan kaynakları olmak üzere üretim, stok, satış ve satış sonrası süreçlerdeki hataları ortadan kaldırmanızı sağlar. Dijitalleşmenin en önemli adımlarından biri olan ERP sistemlerine Sunucu Teknik ile geçiş yapın!

Teknolojik İhtiyaçlara Yönelik Danışmanlık Hizmetleri

Müşteriye Erişimde Yeni Çözüm

Kurumsal kaynak planlaması, işletmenizin karmaşık yapıdaki tüm departmanlarını tek bir program üzerinden izlemenizi ve uçtan uca yönetmenizi sağlayan entegre çözümleridir. Sunucu Teknik, global düzeyde edindiği deneyimi ERP uzmanlığıyla birleştirerek sektörünüze özel çözümler üretiyor. Özgün, yenilikçi ve esnek yapısıyla her türlü ihtiyacınıza bir çözüm bulmak mümkün.

Şirketlerin teknolojik çözümler için kullanabileceği çok sayıda ERP programları mevcut. Ancak operasyonların hızlı ve kesintisiz yönetilebilmesi için üst düzey programların tercih edilmesinde fayda var. Çözüm ortaklarımızın ERP taleplerinde kullandığımız ve küresel çapta büyük memnuniyet oranına sahip olan programlar şunlardır:

SAP: Almanya merkezli SAP SE firmasının tasarladığı bu program özellikle büyük ölçekteki işletmelerde kullanılmaktadır.

ORACLE: Bulut tabanlı kurumsal kaynak planlaması sistemlerinin öncülerinden birisidir.

INFOR: Özellikle kolay kullanım ara yüzü ile kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

MİCROSOFT: Bu ERP yazılımı küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere hitap etmektedir. Çok çeşitli modül yapısıyla yüksek kullanım oranına sahiptir.