Otomotiv

Otomotiv sektörüne özel çözümler..

Otomotiv Sektörü

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi, katma değeri yüksek ürün ve hizmetlerin de büyük ölçüde etkilenmesine sebep oldu. Bu süreçte iş yapış şekilleri değişirken, inovatif iş modelleri ve yeni yatırım alanları ortaya çıktı. Otomotiv endüstrisinin katma değerli üretim listesinin zirvesinde olduğunu göz önünde bulundurursak, bu yeni dijital dönüşüm rüzgarından en çok etkilenen alan olduğunu söyleyebiliriz.

Otomotiv endüstrisini sadece ana sanayi firmaları olarak görmemeli, konuyu bir ekosistem kapsamında değerlendirmeliyiz. Tedarik sanayisi, bölge distribütörler, satış sonrası ürün/hizmet ve son tüketici faktörleri bu ekosistemi oluşturmaktadır.

 

Entegre Çözümler

Sunucu Teknik, yerel ve global düzeyde gerçekleştirdiği projelerden edindiği deneyim ile otomotiv endüstrisinin ihtiyaçlarını doğru analiz eden, teknolojinin trendlerini takip ederek şirketlerin güncel entegrasyon imkanlarından yararlanmasını sağlayan, ülkenin öncü IT/teknoloji şirketlerinden birisidir. Otomotiv sektörü, kompleks bir yapıya sahiptir. Bu kompleks yapıyı oluşturan bileşenleri daha basit ve anlaşılabilir seviyeye indirgemek ise yalnızca dijital dönüşüm ve teknoloji odaklı entegrasyon ile mümkündür.

Üretim tesislerindeki on binlerce donanım, yüzlerce robotik sistem ve kontrol merkezlerinde toplanan verileri dijital çözümler ile uyumlu hale getirerek üretim izleme, montaj yönetimi ve operasyonel yönetim alanlarında hızlı ve doğru aksiyonların alınmasını sağlıyoruz. Ayrıca satış sonrası hizmet kısmında da tasarladığımız etkin projeler ile markaların kimliğini üst seviyeye çıkaran çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?