Proje Planı

İhtiyaç Fizibilitesi
Şirketinizin mevcut teknik durumuyla ilgili evvela keşif yapıyor ve en ince ayrıntısına kadar donanım-yazılım olmak üzere envanter raporlaması oluşuturuyoruz. Verilerinizin, bilgisayarlarınızın, sunucularınızın veya depolama ünitelerinizin her türlü risk karşısındaki mevcut konumunu ortaya çıkarıyoruz.
İhtiyaçlar listesi
Fizibilite sonunda işyeriniz için tasarruflu çözümlemeler yapıyoruz. Bu kapsamda siber güvenliğinizi tehdit eden bütün unsurlar, sisteminizin hızlı ve devamlı çalışmasını sağlayacak yöntem ve gereçler ortaya çıkarılır ve fiyatlandırılır.
İş Başlangıcı
Sözleşme imzalandıktan sonra teklif ettiğimiz çalışma projesi dokümantasyon şeklinde önünüze gelir. İş sırasında yapılacak bütün çalışmalar madde madde sıralanır. İşin teslimatı ve sonrasıyla ilgili bütün senaryoları belirliyoruz.
İş Sonlandırması
Teknik ekibimiz tarafından size sunulacak bütün hizmetler bitirildikten sonra, şirketinizin yetkileri eşliğinde baştan aşağıya tekrar kontrol edilen egzersizler yapılır.
İş Denetimi
Aldığınız herhangi bir hizmetin bir yıl içerisinde periyodik aralıklarla izlenmesi, eğer bir hata veya hata olasılığı varsa giderilmesi sağlanır.