Sanallaştırma

YILLIK BAKIM
ANLAŞMALARIMIZ
Genel Bakış

Sunucu Teknik olarak; küçük, orta ölçekli(kobi) ve kurumsal müşterilerimize Yıllık-Aylık Bakım Anlaşmaları ile, gün içinde yaşayabilecekleri problemlerin çözümü, oluşabilecek sorunların periyodik bakımlarla önüne geçilmesi, ortaya çıkan ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap bulabilecek, esnek çözümler sunmaktadır.

Tüm bilgisayarlar için ayda bir kez periyodik bakım.
Virüs, spy güncellemesi ve taraması.
Otomatik yedekleme sistemi (yedekleme programına göre).
Verilerin güvenliğinin sağlanması.
Server kurulum ve teknik destek işlemleri.
Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 kurulum teknik destek işlemleri.
Kurumsal E-mail destek hizmetleri.
Yüksek kapasiteli hosting.
E-Posta kurulum hizmetleri.
Bakım anlaşması boyunca gündeme gelebilecek çeşitli IT projeleri için talebiniz doğrultusunda destek ve öneriler sağlanacaktır.

Sözleşmeli müşterilerimiz, eğitim başta olmak üzere, birçok imkân ve fırsatlardan yararlanmaktadırlar. Wolvox ERP ürünleri başta olmak üzere yazılım ürünlerinin güncel versiyonlarının ücretsiz eğitimi. Sever ve ağ üzerine ücretsiz seminerler. Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz için tuttuğumuz özel lisans takibi. Donanım ihtiyaçlarının periyodik olarak izlenmesi ve doğru ürünlerin temini. Arızası kısa zaman içinde giderilmeyen ürünlerin yerine geçici eşdeğer ürün bırakılmasıdır.

Bakım Anlaşmalarında amaç; sistemlerde sorun çıkmasını engelleyecek donanım ve yazılım çalışmalarının yapılması, sorun meydana geldiği taktirde en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlamak, bütün müdahalelere rağmen sorun çözümünde yol alınamıyorsa, geçici ürün temini ile sistemin durmadan çalışmasını sağlamaktır. Bakım Anlaşması konusunda istek ve talepleriniz iletişim sayfamızdan teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

Bakım anlaşma ücretleri hangi kriterlere göre belirlenir ?
Sunucu sayısına
Bilgisayar sayısına
Bilgisayar konfigürasyonlarınıza
Network sayınıza ve yapısına
Yazıcı, tarayıcı ve diğer aygıt sayılarına
Mevcut bilgisayar, ticari yazılımlarınızın durumuna ve müşteri taleplerine bağlı olarak bakım anlaşması fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Aklınıza takılan soru mu var?