Veri Yedekleme Hizmetleri

Veri Yedekleme
(Backup)
Genel Bakış
Veri yedekleme ve felaket kurtarma yazılımlarıyla şirketinizde hayati önem taşıyan verileri ve sistem imajlarını koruyor, yedekliyor ve felaket anlarından geri yükleyebiliyoruz. Hizmetini sunduğumuz başlıca yazılımlar : StorageCraft ShadowProtect SPX, Microsoft Office 365, Symantec Backup Exec Vs.

Symantec Backup Exec
 Backup Exec 2014, sanal ve fiziksel ortamları koruyan, yedekleme ve felaket kurtarma ve de Unmatched kurtarma seçenekleri sunan tek bir entegre üründür. Symantec Backup Exec, piyasada yedekleme konusunda tüm diğer rakip ürünlere göre önde gelen gelişmiş yedekleme ve felaket kurtarma yazılımıdır. En son piyasaya sürülen sürümü ile sizlere kolay kullanım imkanı ve işlevsellik açısından tüm rakiplerini geride bırakmaktadır..

Sanal ve fiziksel ortamlarda, Symantec V-Ray teknolojisi kullanan Backup Exec 2014, hem sanal hem de fiziksel ortamlar için hızlı ve etkili yedekleme ve kurtarmayı olanak sağlıyor. VMware ve Hyper-V ortamlarında tek bir ürünle yüksek miktarda depolama ve yönetim imkanı sunmakta ve de fiziksel sunucular için sadece tek bir dosya kurtarma, tekrar kopyalama ve yedekleme yönetimi de sunmanktadır.

Özellikler
Kolay restore ile sanal makinelerin, uygulamaların, database, dosya /klasör veya V-Ray teknolojisi ile granüler obje seçimlerin saniyeler içinde geri dönülmesi.

Sanal makinelerin ajansız yedeklenmesi.

Fiziksel makinelerin sanal makinelere ve farklı donanıma dönülerek kurtarılması.

Deduplication sayesinde optimum yedekleme stratejilerinin oluşturulması.

Yenilikçi, Modern yönetim konsolu ile yedekleme, politikalar, felaket kurtarma ve fiziksel / sanal makine dönüşümlerinin daha kolay yönetilmesi.

 

Symantec Netbackup 7.6 :

Netbackup 7.6 ile Tüm Kurumlar için Daha İyi Sanal Yedekleme
Symantec Netbackup, kurumsal yedekleme ve kurtarma yazılımında kanıtlanmış pazar payı lideridir. Netbackup 7.6, müşterilerimizin “Yazılım Tanımlı Veri Merkezi” dönüşümüne başlamalarını kolaylaştıran, derinlemesine test edilmiş ve en çok beklenen sürümüdür. Netbackup 7.6, versiyonunda VMware desteğine odaklanarak, müşterilerin en büyük ve karmaşık ortamlarda bile korunmasına yardımcı olan çok daha uygun maliyetli işlevsellik sunar.

 

Qnap Fiziksel Yedekleme Hizmetleri
NAP, QNAP NAS cihazlarıyla uzaktaki bir aygıta yedekleme yapmak için kullanıcılara hızlı ve kolay çözümler sunuyoruz.

NAS’a yedekleme yetmiyorsa QNAP NAS, Microsoft Azure, Amazon Glacier, Amazon S3, ElephantDrive, Symform, Google Bulut Depolama Alanı, OpenStack Swift ve diğerleri de dahil olmak üzere geniş bir Public Cloud hizmetine yedekleme yapabilme özelliğine sahiptir.

Çoklu yer yedekleme, anında restorasyon ve esnek senkronizasyon QNAP Hybrid Backup Sync, veri yedekleme, dosya senkronizasyonu ve felaket kurtarma işlemlerinin verimliliğini artırmak için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini tek bir QTS uygulamasına birleştirerek kapsamlı bir veri depolama alanı olarak verilerinizi yerel, uzak ve bulut depolama alanlarına kolayca aktarmanızı sağlar.

Hybrid Backup Sync, QNAP NAS’deki verileri birkaç yerel, uzaktan ve bulut depolama alanına kolayca yedekleyebileceğiniz çok işlevli bir yedekleme çözümüdür. Hybrid Backup Sync, sistem çökmelerine ve kritik donanım hatalarına karşı veri kaybını önlemenize yardımcı olabilir. Şirketiniz için uygun olan QNAP ürününü ücretsiz olarak tespit etmek ve satın almasını gerçekleştirmek için lütfen iletişime geçin. Ayrıca desteklenen diğer bulut hizmetleri için lütfen bizi arayınız.

Symantec Enterprise Vault ( Veri Arşivleme )

Enterprise Vault entegre içerik arşivleme konusunda lider konumdadır. Kullanıcılara depolama, yönetme ve kurumda yapılandırılmamış bilgileri keşfetmesi için imkan tanır.  Symantec Enterprise Vault, BT yasal sorumluluklarını yerine getirme konusunda en büyük yardımcınızdır. Depolama alanı, yedekleme sistemi, yönetim ve arama ile iligli olarak en iyi şekilde, size en etkin ve yüksek performanslı çözümleri sunan arşivleme çözümüdür.

Arşivlemesini istediğiniz verileri kendi içinde tekilleştirerek yedeklenmesi gerek verilerin miktarını belirler ve bununlada kalmayıp bu limiti aşağı çeker. Kullanılan dosya ve e-posta sistemlerindeki bilgilerin hemen hemen %80 ‘lik bir kısmı atıldır (erişilmeyen, ihtiyaç duyulmayan)

Özellikler
Symantec Veri Kaybı Önleme teknolojisiyle, Excahge üzerinde kimlik belirlemede, tutmada ve silmede daha noktasal içerik ekleme ve uygunluk sunar.

Sosyal güvenlik numaraları, banka hesapları ve telefon numaraları gibi özel ve hassas bilgileri belirle ve email flag ekle.

Discovery Accelerator Custodian-based arama; E-posta genelinde hızlı bir şekilde ilgili tüm bilgileri, SharePoint, IMs, file, vb bulma imkanı ve artan arama hassasiyeti.

Sosyal Medya ve Web Sitesi arşivleme; Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sitelere uyum politikaları genişletmek.

Birleştirilmiş Belge Arşivleme Yazılım Platformu pahalı birincil depolama ürünlerinden daha düşük maliyetlidir.

Kullanıcılar için sunulan E-Keşif ve Arama rol tabanlı erişim, legal kullanıcılara arama, koruma, gözden geçirme ve verimli elektronik ortamlarda depolanan bilgiler export gibi özellikler sunar.

Arşiv içeriğinin küresel tekilleştirilmesi (örnek; e-posta, dosya, sharepoint, IM, veritabanları.)

Aklınıza takılan soru mu var?