Sunucu Teknik olarak, VMware Cloud Foundation’ın sunduğu avantajları sizin için en etkili şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

VMware Cloud Foundation, kuruluşların hibrit bulut ortamlarını yönetmelerine yardımcı olan kapsamlı bir çözümdür. Bu çözüm, birleşik bir yazılım tanımıyla VMware vSphere, VMware Virtual SAN, VMware NSX ve VMware vRealize Suite’un güçlü özelliklerini bir araya getirir. Bu sayede, özel, halka açık veya kenar bölgesindeki bulut kaynaklarından yararlanarak birleşik bir bulut altyapısı oluşturabilirsiniz.

Cloud Foundation Çözümleri

Sunucu Teknik olarak, VMware Cloud Foundation’ın sunduğu avantajları sizin için en etkili şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Kurulumdan yapılandırmaya ve işletmeye kadar her adımda size rehberlik ediyoruz.

Deneyimli uzmanlarımız, sizin için en uygun hibrit bulut stratejisini belirlemenize yardımcı olurken, kurulum ve entegrasyon sürecinde sorunsuz bir geçiş sağlıyor.

VMware Cloud Foundation, güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik konularında endişelerinizi ortadan kaldırır. Bulut ortamınızı güvende tutmak için gelişmiş veri koruma önlemleri sunar ve iş sürekliliğinizi sağlamak için yüksek kullanılabilirlik özellikleri sunar. Böylece, verileriniz her zaman güvende olur ve iş süreçlerinizde herhangi bir aksama yaşanmaz.

Karmaşık bulut altyapısını yönetmek ve optimize etmek için ihtiyacınız olan tüm araçları size sunuyoruz.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.