BT Destek Hizmetleri

 • 2009’dan beri yardım masası ve uygulama desteği alanında faaliyet gösteriyoruz.
 • 2010’dan beri yönetilen IT altyapı hizmetleri sunuyoruz.
 • 20’den fazla IT uzman ekibine sahibiz.
 • Esnek çalışma saatlerimiz ; 7/24, 12/7, 12/5, 8/5

Sunucu Teknik’te Her Şeyi Kapsayan BT Destek Hizmetlerini Keşfedin

Hizmetlerimiz sunucularınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak ve iş uygulamalarınızın güvenliğini ve işlevselliğini sürekli olarak sağlamak için tasarlanmıştır. Hizmetimiz geniş kapsamlı olup, danışmanlık desteğinden izleme, sorun giderme ve optimize etme faaliyetlerine kadar uzanır.

BT Danışmanlık Desteği

Çözümlemekte zorlandığınız herhangi bir sunucu, network, yazılım vb. sorunu için üçüncü bir görüş alın. Bir IT altyapı bileşenini veya tartışmalı bir IT sürecini denetleyebilir, endişe kaynağını araştırabilir ve sorunun çözümü için detaylı bir eylem planı sunabiliriz.

%
50
BT Destek Maliyetleri
%
20
Bulut Maliyetleri
%
140
Kullanıcı Memnuniyeti
BT uzmanına danışın.

Bulut Yönetimi

Bulut kaynaklarınızın tüketimini sürekli olarak izler ve optimize ederiz, böylece bulutta barındırılan altyapınızın ve uygulamalarınızın yüksek performansı ve uygun maliyetli olarak kullanılabilirliğini sağlarız.

Yeni iş planları ve ihtiyaçları ortaya çıktığında, size en uygun ve uygun şekilde uygulanan çözümlerle bulut portföyünüzü genişletmenize yardımcı oluruz.

Bulut uzmanına danışın.

Yönetilen Siber Güvenlik

Siber güvenlik durumunuza kapsamlı bir şekilde yaklaşırız. Bağımsız güvenlik araçları kurmak yerine, IT altyapınızı ve süreçlerinizi analiz eder ve tüm güvenlik tehditlerinin olası giriş noktalarını kapsayan bir güvenlik ortamı oluştururuz.

Siber güvenlik uzmanına danışın.

Altyapı Yönetimi

Eğer tam IT destek fonksiyonunu tek bir tedarikçiye dış kaynak kullanmak istiyorsanız, bu en iyi hizmet seçeneğidir.

Çok fonksiyonlu destek ekibimiz, ağınızın, iş sistemlerinizin, sunucularınızın, veri depolamanızın ve sahip olduğunuz diğer tüm altyapı bileşenlerinin sağlığı ve güvenliği, kurulum ve montajı ile ilgilenir.

Altyapı uzmanına danışın.

Uygulama Yönetimi

İş uygulamalarınızın anahtar performans göstergelerini izlemek sadece yavaşlamaları ve arızaları düzeltmek için değil, yazılımınızı ve amaçlarınızı optimize etmek ve yeni kullanışlı yetenekler ve fonksiyonlarla geliştirmek için iş uygulamalarınızı tanırız.

Ücretsiz teklif isteyin.
L1 Yardım Masası
L2 Yardım Masası
L3 Yardım Masası

Tercih Ettiğimiz İletişim Kanalları

On-demand destek modelleri için (genellikle L1-L2 yardım masası için tipiktir), bilet gönderiminin farklı senaryolarını sunuyoruz.

Yerinde Destek
Uzaktan Destek
Telefon & WhatsApp

Tercih Ettiğimiz İletişim Kanalları

On-demand destek modelleri için (genellikle L1-L2 yardım masası için tipiktir), bilet gönderiminin farklı senaryolarını sunuyoruz.

Şimdi destek talebinde bulun

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.