Sunucu Teknik olarak, işletmelerin dijital varlıklarını ve verilerini korumak için tasarlanmış güçlü bir savunma mekanizması sunuyoruz.

BT Ağ Güvenliği 

Dijitalleşen dünyada, işletmelerin dijital varlıklarını korumak ve siber tehditlere karşı önlem almak hayati bir öneme sahiptir. Artan dijitalleşme ile birlikte, siber saldırılar da daha sofistike ve karmaşık hale gelmiştir. Bu saldırılar, işletmelerin müşteri bilgilerini, finansal verilerini ve itibarlarını ciddi şekilde etkileyebilir.

Ağ Güvenliği 

Ağ güvenliği, tüm kaynakların kullanılabilirlik, gizlilik ve bütünlük saldırılarına, izinsiz ağ saldırılarını izleme ve önleme için tasarlanmış araçlardır. Bu savunma mekanizması, kötü niyetli çabaları hassas verilerinizden uzak tutmayı amaçlar. Ağ güvenliğinin temelini koruma, algılama ve müdahale bileşenleri oluşturur.

Dış kaynaklı tehditlerden korunmak amaçlı, işletmeler için önemli bir güvenlik çözümü olan Güvenlik Duvarı (Firewall), gelişmiş saldırılara karşı tespit ve müdahale yetenekleri sunar. Web Security, IPS gibi çözümleri içinde barındırarak, işletmelerin internet erişimlerini kontrol etmelerine ve kötü niyetli yazılımlardan korunmalarına yardımcı olur.

Bizimle iletişime geçin

NAC ve IPS Teknolojileri

Network Erişim Kontrolü (NAC) teknolojisi, kablolu ve kablosuz ağlarda, kullanıcıların cihazlarıyla işyeri ağlarına erişimini belirli politikalar ve sertifikalar dahilinde düzenleyen sistemlerdir. NAC, sadece güvenlik ilkelerine uyan ve giriş izni verilmiş kullanıcıların ağa dâhil olmasını sağlayarak, işletmelerin ağ güvenliğini güçlendirir.

Saldırı Önleme Sistemi (IPS), tanımlı tehditleri tespit etmek ve önlemek için çalışan bir ağ güvenliği sistemidir. IPS, ağınızı sürekli olarak izleyerek, olası kötü amaçlı olayları arar ve bu olaylar hakkında bilgi toplar. Bu sayede, işletmelerin ağlarını güvende tutarak dijital varlıklarını korumalarına yardımcı olur.

Ücretsiz IT Güvenlik Uzmanına sorun
Koruma
Algılama
Müdahale
Network Erişim Kontrolü (NAC)

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.