Tüm network projelerinizde uçtan uca çözümler sunuyoruz. Mevcut ağ altyapısını detaylı bir şekilde analiz ediyor, olası darboğazları tespit edip kurulum ve devreye alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ağ Çözümleri

Deneyimli mühendis kadromuzla, tüm network projelerinizde uçtan uca çözümler sunuyoruz. Mevcut ağ altyapısını detaylı bir şekilde analiz ediyor, olası darboğazları tespit edip kök nedenlerini çıkarıyoruz. Sonrasında, kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun ürün ve tasarımlarla optimum maliyet ve işlevsellikle çözüm önerileri sunuyoruz.

Kablolu ve Kablosuz Ağlar

Ürün kurulum ve konfigürasyon sürecinde uzman ve sertifikalı mühendislerimiz devreye giriyor. En iyi tasarımla tamamlanan kurulumlarımız, işletmenizin ağ altyapısının verimliliğini artırmak için fine tuning çalışmalarıyla desteklenir. Bu sayede, maksimum performans ve güvenilirlik sağlanır.

Sunucu Teknik olarak, veri merkezi, omurga, kenar switch ve Wi-Fi erişim noktaları gibi kablosuz ağ ihtiyaçlarınızı en uygun maliyet ve ödeme koşullarıyla karşılıyoruz. Esnek ve ölçeklenebilir çözümlerimizle, işletmenizin büyümesine ve değişen ihtiyaçlarına uyum sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Network Kurulumu ve Özel Topolojiler

Günümüzde bilgi erişimi ve işlenebilirliği, işletmelerin rekabet avantajı kazanmasında belirleyici bir faktör haline gelmiştir. Bu bağlamda, ağ teknolojileri her zamankinden daha kritik bir rol oynamaktadır. Sunucu Teknik olarak, işletmelerin verimliliğini artırmak, güvenliklerini sağlamak ve iş sürekliliğini sağlamak için özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz.

En önemlisi, Sunucu Teknik olarak ağ güvenliğini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz. İşletmenizin verilerini ve ağınızı güven altında tutarak, iş sürekliliğinizi sağlamlaştırıyoruz.

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel çözümler için bizimle iletişime geçin. Sunucu Teknik, ağlarınızı geleceğe taşımanın anahtarını sunuyor.

Ücretsiz IT Uzmanına sorun

Sunucu Teknik’in sunduğu 4 ana hizmet

Firmamız, işletmelerin ihtiyacına yönelik kablolu ve kablosuz ağ çözümleri vermektedir.

Ağ Altyapısı Analizi ve Tasarımı
Kurulum ve Konfigürasyon Hizmetleri
Ağ Güvenliği Çözümleri
Kablosuz Ağ Çözümleri ve Tedarik

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.