İster kiralayın, ister satın alın; işletmelerin modern dünyada rekabet edebilmeleri için güçlü bir dijital altyapıya sahip olmaları için biz buradayız.

Bilgisayar Kiralama ya da Satın Alma Çözümleri

Sunucu teknolojilerinde uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarını titizlikle analiz eder ve en uygun çözümleri sunar. Donanım seçiminden kuruluma kadar olan süreçte size profesyonel desteğimizi sağlıyoruz. Her adımda, işinizi en iyi şekilde desteklemek ve geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz.

Kişisel Bilgisayarlar

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun esnek hizmet modellerimiz ile satın alma maliyetlerine girmeden operasyonel kiralama avantajından faydalanabilirsiniz. Kısa veya uzun dönem sözleşmelerle HP,DELL, Lenovo marka sunucu, bilgisayar donanımları için kolayca kiralama ya da satın alma yapabilir ve işletmenizin bütçe planlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

İster basit iş yüklerinden yoğun iş yüklerine kadar olsun, işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak güçlü sunucu çözümleri sunuyoruz. Lenovo, Dell, HP iş ortağı olarak, en üst seviyede performans ve güvenilirlik sunan ürünleri sizin için temin ediyoruz.

Böylece işinizde kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmanızı sağlıyoruz.

Ücretsiz iletişime geçin

Satın Alma veya Kiralama Hizmetleri

Kişisel bilgisayardan yazıcıya, tarayıcıdan ince istemcilere kadar tüm dijital ihtiyaçlarınızı Sunucu Teknik ile karşılayabilirsiniz. Birçok ürün ve hizmeti tek bir çatı altında bulabileceğiniz için zaman ve kaynaklarınızı daha etkin kullanabilirsiniz.

İşletmenizin başarısı için güçlü bir dijital altyapı şarttır. Sunucu Teknik olarak, işletmenizin bu temelini sağlamlaştırmak ve geleceğe hazırlamak için buradayız. Bize katılın ve işinizi güvence altına alın.

İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Ücretsiz iletişime geçin

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.