Sunucu & Veri Depolama Sanallaştırma

Veri depolama ve sunucu sanallaştırma, fiziksel sunucu ve depolama altyapısını sanal ortama taşıyarak kaynakları daha verimli kullanmayı sağlayan bir teknolojidir.

Sunucu & Veri Depolama Sanallaştırma

Veri depolama ve sunucu sanallaştırma, fiziksel sunucu ve depolama altyapısını sanal ortama taşıyarak kaynakları daha verimli kullanmayı sağlayan bir teknolojidir. Bu sayede birden fazla sanal sunucu veya depolama birimi tek bir fiziksel cihaz üzerinde çalışabilir. Sanallaştırma, esneklik, ölçeklenebilirlik ve verimlilik sağlar, ayrıca bakım ve yönetimi kolaylaştırır.

Sunucu Sanallaştırma

Microsoft, Vmware ve Citrix gibi önde gelen firmaların sunduğu sanallaştırma çözümlerini en etkin şekilde kullanarak, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir sanallaştırma altyapısı oluşturuyoruz.

Vmware ESX Server, Microsoft Hyper-V Server gibi önde gelen sanallaştırma çözümleri üzerinde uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Hangi çözümün işletmeniz için en uygun olduğunu belirlemek ve size en iyi şekilde hizmet vermek için buradayız.

Bizimle iletişime geçin

Veri Depolama Sanallaştırma

Günümüzde işletmelerin karar alma süreçlerini hızlandırmak ve rekabet avantajı elde etmek için verilere hızlı ve güvenilir bir şekilde erişim sağlamak büyük önem taşımaktadır.

Sunucu Teknik olarak sunduğumuz veri sanallaştırma çözümleri, kullanıcıların veri kümelerine yüksek hız ve düşük maliyetlerle erişmelerini sağlar. Çeşitli veri kaynaklarından gelen verileri birleştirmek, dönüştürmek ve aktarmak için modern bir veri katmanı sağlayarak işletmelerin veri yönetimini kolaylaştırır.

Bizimle iletişime geçin

Sanallaştırma nedir ve işletmeler için neden önemlidir?

Sanallaştırma, fiziksel ortamdaki donanım ve yazılım kaynaklarının sanal bir ortamda kullanılabilir hale getirilmesidir. İşletmeler için önemli olan birkaç neden şunlardır:

Kaynak Verimliliği
Maliyet Tasarrufu
Esneklik ve Ölçeklenebilirlik
Yedekleme ve Kurtarma

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.