Sunucu Teknik olarak, modern ve güvenilir veri merkezi altyapısı için gerekli olan her şeyi sağlıyoruz.

Veri Merkezi Kurulumu Hizmetleri

İnşaat, elektrik, mekanik sistemler, iklimlendirme, yangın algılama ve söndürme sistemleri, yükseltilmiş zemin ve alçaltılmış tavan gibi temel bileşenlerin yanı sıra, erken tespit ve uyarı sistemleri gibi ileri teknoloji çözümleri de sunuyoruz.

Anahtar Teslim Veri Merkezleri

Müşterilerimize kesintisiz çalışma ve güvenilirlik sağlamak için Tier I, II, III, IV seviyelerinde güç ve soğutma yedekliliği, hata toleransı ve uptime süreleri gibi kritik faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca, ısı yalıtımı, hava tahliyesi ve çevresel faktörlerden koruma gibi önlemleri de titizlikle planlıyoruz.

Deprem riskini azaltmaya yönelik olarak tasarlanmış, en yüksek derecede fiziksel korumalı sunucu/donanım barındırma tesislerimizle müşterilerimizin veri güvenliğini sağlıyoruz. Binanın mimarisi, genel tasarımı ve yerleşimi gibi faktörlerle birlikte, çift faktörlü kimlik doğrulama ve biyometrik kontroller gibi güvenlik önlemleri de uyguluyoruz.

Sunucu Teknik olarak, Commscope, Siemens, Vertiv, Schneider, Stulz, Rittal, Coolcentric, Panduit, Legrant, Honeywell ve Corning gibi önde gelen markaların ürünlerini kullanarak uluslararası kalite ve standartlarda hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümlerle, güvenilir ve verimli bir veri merkezi ortamı sağlıyoruz.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.