Günümüz iş dünyasında, kurumsal verilere erişim için kullanılan mobil cihazlar yaygınlaşmış durumda. Bu cihazlar, çalışanların esnekliğini artırırken, kurumların da güvenlik endişelerini beraberinde getiriyor.

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM)

Sunucu Teknik’in MDM hizmetleri, son kullanıcı mobil cihazlarını güvence altına alarak, izleyen ve yöneten birinci sınıf güvenlik yazılımı ile donatılmıştır. Kurumsal politikalara uygun mobil cihaz kullanımını sağlarken, hassas verilerinizi izinsiz erişimlere karşı koruruz.

Microsoft Intune, Vmware Workspace One, ManageEngine Mobile Device Manager Plus ve daha birçok sektör lideri MDM ürünü arasından sizin için en uygununu seçerek, işletmenizin güvenlik ihtiyaçlarını karşılarız.

Merkezi Yönetimle Verimliliği Artırın

Sunucu Teknik’in MDM çözümleri, tüm mobil cihazları merkezi bir platform üzerinden yönetmenizi sağlar. Detaylı cihaz bilgisi, donanım envanteri ve yüklü uygulamaların listesi gibi kritik bilgileri kolayca erişilebilir hale getiririz.

Ayrıca, parola karmaşıklık gereksinimleri tanımlama, cihaz kamerası kullanımını kısıtlama gibi özelliklerle, güvenlik politikalarınızı kolayca uygularız. Böylece, işletmenizin verimliliğini artırırken, güvenliği de sağlamlaştırırsınız.

Bizimle iletişime geçin

Sizi Doğru MDM Çözümüyle Tanıştıralım

Sunucu Teknik olarak, işletmenizin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun en iyi MDM çözümünü bulmanıza yardımcı oluyoruz. Demo kurulumlarıyla, çözümlerimizi yakından tanımanızı sağlıyoruz.

Microsoft Intune’dan Trendmicro Mobile Security’ye, sektörün önde gelen MDM ürünleriyle birlikte, işletmenizin güvenliğini güçlendiriyoruz.

Demo kurulumu talep edin

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.