Sunucu Teknik olarak, sağlık sektöründeki bu önemli ihtiyaca yönelik kapsamlı çözümler sunarak, sağlık kurumlarının güvenilir ve etkili bir BT altyapısına sahip olmalarını sağlıyoruz.

Hastaneler İçin BT Çözümleri

Hastane BT sistemlerinin donanımı, sunucusu, depolama birimi, yedekleme sistemi ve ağ altyapısı gibi tüm gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Uzman ekibimiz, yerinde keşiften başlayarak, analiz ve tasarım sürecine kadar her adımda titizlikle çalışarak, hastanelerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Kurulumdan devreye alma ve işletme süreçlerine kadar olan aşamalarda da kesintisiz destek sağlıyoruz.

Proje sonrası, sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetleri ile sağlık kurumlarının ihtiyaç duyduğu her an yanlarında oluyoruz. Parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri gibi hizmetlerimizle sağlık kuruluşlarının sürekli ve güvenilir bir şekilde işlerini yürütmelerini sağlıyoruz.

Sağlık sektöründeki tecrübemiz ve uzmanlığımızla, hastanelerin 360 derece  BT ihtiyaçlarını karşılayarak, onların odaklanmasını sağlığa ve hastalarına daha iyi hizmet sunmaya yönlendiriyoruz. Siz de güvenilir ve kesintisiz bir BT altyapısı için bize başvurabilirsiniz.

Ücretsiz danışın.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.