Stadyum gibi büyük alanların server, storage, yedekleme, network, zayıf akım, data, ses, şebeke, UPS, kamera ve güvenlik sistemlerinin yapısal kablolaması, güvenli ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken önemli bir süreçtir.

Stadyum & Kongre Merkezi & Konferans Salonu

Stadyum gibi büyük alanların server, storage, yedekleme, network, zayıf akım, data, ses, şebeke, UPS, kamera ve güvenlik sistemlerinin yapısal kablolaması, güvenli ve kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken önemli bir süreçtir. Biz, Sunucu Teknik olarak, bu tür büyük ölçekli projelerde uzmanlaşmış bir ekip olarak, sizin ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunarak stadyumunuzun BT altyapısını güçlendiriyoruz.

Yerinde keşif ile başlayarak, stadyumunuzun özel ihtiyaçlarını belirliyor, analiz ve tasarım süreciyle projeyi detaylandırıyoruz.

Projeye uygun donanım ve teknoloji önerilerimizle, stadyumunuzun ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Kurulum ve devreye alma aşamalarında da titizlikle çalışarak, sistemlerinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Proje sonrası, sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetleri ile stadyumunuzun ihtiyaç duyduğu her an yanınızdayız. Parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri gibi hizmetlerimizle, stadyumunuzun BT altyapısını sürekli ve güvenilir bir şekilde işletmenizi sağlıyoruz.yy

Spor ve etkinliklerinize odaklanmanız için, Sunucu Teknik olarak BT altyapınızı güçlendirme konusunda yanınızdayız. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler için birlikte çalışabiliriz.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.