Sanat, tasarım ve oyun geliştirme gibi alanlarda çalışanlar için güçlü ve yüksek performanslı bilgisayarlar olmazsa olmazdır. İşte bu noktada, Sunucu Teknik olarak sizin yanınızdayız. Oyun ve çizim bilgisayarları konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, kiralama ve satın alma çözümleri sunuyoruz.

Şirketiniz İçin ; Oyun ve Çizim Bilgisayarları

Oyun ve çizim bilgisayarlarında en iyi performansı sağlayan donanımı sizin için temin ediyoruz. Son teknolojiye sahip işlemciler, yüksek çözünürlüklü ekranlar ve güçlü grafik kartlarıyla,  işletmenizin tüm ihtiyaçlarını hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Kiralama Seçenekleri

Satın alma maliyetlerine girmeden operasyonel kiralama hizmetlerimizden faydalanarak ihtiyacınız olan oyun ve çizim bilgisayarlarını kolayca kiralamak artık mümkün. Kısa veya uzun dönem sözleşmelerle, bütçenizi zorlamadan en iyi donanıma sahip olabilirsiniz.

Oyun ve çizim bilgisayarlarının kurulumu ve bakımı konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızda. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya teknik destek ihtiyacınız olduğunda, hızlı ve etkili bir şekilde size yardımcı olmak için buradayız.

Bizimle iletişime geçin

İşletmenizin İhtiyaçlarına Özel Çözümler

Her işletmenin ihtiyaçları farklıdır. Biz de bu doğrultuda, size özel çözümler sunarak en iyi deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Bir etkinlik için oyun performansı mı arıyorsunuz? Veya tasarım  işleriniz için en uygun bilgisayarı mı arıyorsunuz? Bizimle iletişime geçin, size en uygun çözümü birlikte bulalım.

Oyun ve çizim bilgisayarlarında en iyi performansı ve güvenilirliği Sunucu Teknik ile yaşayın. Yaratıcılığınızı sınırlamayın, işinizi ve hobinizi en üst seviyede yaşayın.

İletişime geçmek ve detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.