BT altyapınızda yaşadığınız herhangi bir problemde, işinizi kesintiye uğratmadan ve en etkili şekilde çözüm üretecek uzmanlarımızla yanınızdayız.

Saha Hizmetleri & Yerinde Destek

Sunucu Teknik olarak, kök neden analizi ve kalıcı çözümler sunmak üzere sertifikalı ve deneyimli bir ekiple saha hizmetleri sunuyoruz. ISO standartlarında hizmet yönetimi yaklaşımıyla sunduğumuz hizmetler, en iyi sonuçları elde etmenizi garanti ediyor.

Sahada Destekle Zamandan Tasarruf

Sektördeki tecrübemiz ve uzman ekibimizle birlikte, müşterilerimize profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Strateji belirleme, ürün konumlandırma, kurulum ve konfigürasyon gibi aşamalarda müşterilerimizi en doğru şekilde yönlendiriyor ve destekliyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak yerinde kurulum ve konfigürasyon hizmetleri sunarak, BT altyapılarının verimliliğini arttırıyor ve kesintisiz bir iş süreci sağlıyoruz.

Randevu oluştur

İhtiyaçlara Yönelik Keşif Faaliyetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için detaylı keşif faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

Analiz, değerlendirme, strateji belirleme, tasarım ve ürün konumlandırma aşamalarını titizlikle yürüterek, müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.