Fabrikaların verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi, güçlü bir BT altyapısına dayanmaktadır. Biz, Sunucu Teknik olarak, sanayi sektöründeki bu önemli ihtiyaca yönelik kapsamlı çözümler sunarak, fabrikaların iş sürekliliğini ve operasyonlarını destekliyoruz.

Üretim Merkezleri (Fabrikalar)

Fabrika zayıf akım altyapısının yapılması gereken kablolama, bakır ve fiber data, ses, şebeke, UPS, kamera ve güvenlik sistemleri gibi tüm gereksinimlerini anahtar teslimi projelerle karşılıyoruz. Uzman ekibimiz, yerinde keşiften başlayarak, analiz ve tasarım sürecine kadar her aşamada titizlikle çalışarak, fabrikaların özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. Kurulumdan devreye alma ve işletme süreçlerine kadar olan aşamalarda da kesintisiz destek sağlıyoruz.

Fabrikalar için BT Çözümleri

Proje sonrası, sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetleri ile sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu her an yanlarında oluyoruz.

Parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri gibi hizmetlerimizle fabrikaların sürekli ve güvenilir bir şekilde işlerini yürütmelerini sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Fabrikalar  İçin Network Kurulumu

Fabrika data altyapısında kullanılacak kablolu ve kablosuz network altyapısının donanım ve yazılım bileşenlerinin satışı, kurulumu ve konfigürasyonu da bizim uzmanlık alanımızdır.

Cat5E, Cat6 ve Fiber Optik multimode singlemode yapısal altyapı kablolama, fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data testleri gibi işlemler tecrübeli personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Bizimle iletişime geçin.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.