Biz, Sunucu Teknik olarak, otellerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı çözümler sunarak, konuklarınıza en üst düzeyde hizmet sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Oteller İçin BT Çözümleri

Otelinizin BT altyapısı, misafirlerinize kesintisiz ve güvenli bir deneyim sunmanız için hayati öneme sahiptir. Biz, Sunucu Teknik olarak, otellerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı çözümler sunarak, konuklarınıza en üst düzeyde hizmet sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Oteller İçin BT Çözümleri

Otelinizin BT sistem donanımı, sunucu, storage, yedekleme sistemi ve network sistemlerinin ihtiyaçlarınızı uçtan uca karşılıyoruz.

Yerinde keşif, analiz ve tasarım süreçleriyle başlayarak, projenizin gereksinimlerini titizlikle belirliyoruz. Sonrasında, tasarıma uygun donanım ve çözümleri öneriyor, kurulumdan devreye alma ve işletme hizmetlerine kadar olan süreçleri başarıyla yönetiyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Kesintisiz Destek

Proje sonrası, otelinizin BT altyapısını sürekli olarak desteklemek için profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri gibi hizmetlerimizle, otelinizin BT altyapısının güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Ayrıca, Aruba’nın oteller için geliştirdiği wifi bağlantı ürünleri ile misafirlerinize güvenilir ve sorunsuz bir kablosuz internet deneyimi sunabiliriz. Birden fazla lokasyonlu otellerin wifi sistemini bulut yönetim yazılımlarıyla tek merkezden yönetebiliriz, böylece operasyonlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Bizimle iletişim geçin

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.