Üniversite kampüsleri gibi büyük ve dağıtık lokasyonların kablolu ve kablosuz BT ağlarını basit ve güvenli altyapılarla yönetmek, öğrencilere ve personelinize en iyi deneyimi sunmanızı sağlar.

Üniversiteler için BT Çözümleri

Üniversite kampüsleri gibi büyük ve dağıtık lokasyonların kablolu ve kablosuz BT ağlarını basit ve güvenli altyapılarla yönetmek, öğrencilere ve personelinize en iyi deneyimi sunmanızı sağlar. Biz, Sunucu Teknik olarak, üniversite BT altyapısındaki bu önemli ihtiyaca yönelik kapsamlı çözümler sunarak, eğitim kurumlarınızın teknolojiyi en etkin şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

Üniversite kampüslerinin kablolu ve kablosuz BT altyapısını anahtar teslimi projelerle yapılandırıyoruz. Yerinde keşiflerle ihtiyaçlarınız belirlenir, analiz ve tasarım ile projelendirilir, projeye uygun donanım ve teknoloji önerilir, kurulumu gerçekleştirilir ve sistemler devreye alınır.

Böylece, optimum veri bağlantı hızlarında tek bir noktadan yönetilebilen basit ve güvenli bir altyapıya sahip olursunuz.

Proje sonrası, sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetleri ile üniversitelerinizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında oluyoruz.

Parçalı ürün garanti paketleri, ticket bazlı arıza ve problem çözümleri, teknik destek ve danışmanlık sözleşmeleri gibi hizmetlerimizle üniversite kampüslerinizin sürekli ve güvenilir bir şekilde işlerini yürütmelerini sağlıyoruz.

Öğrencilerinize ve personelinize en iyi deneyimi sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.