Her zaman müşteri odaklıyız

Sunucu Teknik, müşterileriyle olan ilişkilerinde her zaman müşteri memnuniyetine odaklanır. Müşterilerimize hızlı yanıt, etkili iletişim ve yasal güvenceler sağlama konusundaki yaklaşımımızı öğrenin.

Küçük gibi görünen bir adımın memnuniyetsizlik oluşturabileceğini unutmayın. İlk temasın önemli olduğunu  ve projedeki her ayrıntının dikkatle ele alınması gerektiğinin farkındayız.

Kötü Firmaların Uygulamaları

Bu tür firmalara ulaştığınızda, ilk cevabı almak veya bir toplantı düzenlemek için saat ve günlerinizi harcayabilirsiniz.

Kötü IT firmaları, “bize ne yapmamızı gerektiğini” söyleyin yaklaşımını genelde bensimer ve Müşterilerinin hangi yazılımı veya hangi IT iyileştirmelerine ihtiyaç duyduklarını onlardan duymak isterler.

Sunucu Teknik’in Yaklaşımı

Sunucu Teknik olarak potansiyel müşterilerle ilk temasa ilişkin gereklilikleri tanımlayan bir iletişim protokolü oluşturduk ve bu protokolü titizlikle uyguluyoruz. Bize ilk ulaştığınızda sizi yormadan süreci ilerletiyoruz.

Sunucu Teknik olarak, işletmelerin kar, maliyet, üretkenlik, verimlilik konularında derin düşündüklerini biliyoruz. Dijital teknolojilerin yeteneklerini ve sınırlarını anlamak bizim sorumluluğumuzdadır. Projeye başlamadan önce, müşterilerimizin yaşadığı zorlukları ve hedefleri detaylı şekilde anlamaya çalışır ve onlara en iyi şekilde ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri sunarız.

1.Bize Talep Gönderin
2.Toplantı Oluşturun
3. NDA İmzalayın
4. Teklif İsteyin
5. Projeyi Başlatın
Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.