Sunucu Teknik olarak, kuruluşlarınızın bilgi güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak ve siber tehditlere karşı korunmalarını sağlamak için kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

Kurumunuza özel uygun kullanım politikaları, prosedürler ve yönergeler geliştiriyoruz. Bu belgelerin oluşturulması ve uygulanmasıyla bilgi varlıklarınızın güvenliğini sağlamak için temel bir çerçeve oluşturuyoruz. : Politika ve prosedürlere uymayan durumlarda gerekli yaptırımların uygulanması konusunda rehberlik ediyoruz. Hızlı ve etkili müdahale ile güvenlik ihlallerinin etkilerini minimize ediyoruz.

360 Derece Danışmanlık Hizmetleri

Kişilerin rollerinin belirlenmesi, uygun atamaların yapılması ve iş dağılımının düzenlenmesi konusunda rehberlik sağlıyoruz. Organizasyonunuzun güvenlik açısından etkin ve düzenli bir yapıya sahip olmasını sağlıyoruz.

htiyacınıza uygun güvenlik yazılımları ve donanımlarının seçilmesi, kurulumu ve yapılandırılması konusunda uzman desteği sağlıyoruz. Güncel teknolojilerle donatılmış bir güvenlik altyapısı oluşturarak siber tehditlere karşı savunmanızı güçlendiriyoruz.

Ücretsiz danışın.

Bilgi güvenliği yönetiminin, diğer yönetim süreçleriyle entegre bir şekilde kurgulanması ve işletmenizin stratejik hedefleriyle uyumlu hale getirilmesi için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İhtiyaç duyulan bilgi güvenliği uzmanlarının ataması ve gerekli kaynakların tahsisi konusunda rehberlik sağlıyoruz. İşletmenizin bilgi güvenliği ihtiyaçlarını karşılamak için uygun personel ve bütçe tahsisini sağlıyoruz.

Ücretsiz danışın.

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.