Kubernetes Çözümü

Kubernetes, bulut uygulamalarını yönetmek için kullanılan açık kaynaklı bir platformdur. Kubernetes, uygulamaların dağıtımını, ölçeklendirilmesini ve yönetimini kolaylaştırır.

KUBERNETES ÇÖZÜMLERİ

Sunucu Teknik 22 Yıllık IT tecrübesiyle Türkiye’deki birçok firmaya Kubernetes ve konteynerler konusunda danışmanlık ve projelendirme hizmetleri sunmaktadır. Kurumunuz veya müşterileriniz için Kubernetes desteği almak istiyorsanız lütfen bizimle telefon ve mail üzerinden iletişime geçiniz.

Kubernetes ile şirketinizdeki uygulamaları Konteynerler halinde güvenle yönetin. Kaynaklarınızı verimli kullanın. Yönetim masraflarınızdan ve oluşabilecek bütün güvenlik zaaflarından kurtulun.

Kubernetes Avantajları

Yüksek derecede otomasyon sağlar, karmaşık işlemlerin daha iyi yönetilmesini ve basitleştirerek yürütülmesini sağlar. Her şeyden önce onları daha güvenilir hale getirir.

Konteynerler ile uygulamalarınızın çalışmak için ihtiyaç duydukları her şeyle paketlendiğinden emin olabilirsiniz. Ama genellikle mikro hizmetler içeren konteynerler ekledikçe, bunları Kubernetes kullanarak otomatik olarak yönetebilir ve dağıtabilirsiniz.

Teklif İste

Faydalar

Kubernetes, kapsayıcı tabanlı uygulamaların bakımını optimize eder. Akıllı arabirim yönetimini kullanarak, örneğin hizmet algılamayı devralır, kapsayıcıların birbirleriyle iletişim kurmasına yardımcı olur.

Kubernetes, büyük kurumsal uygulamalardan oluşan bir portföy için kapsayıcı bir mimari sağlayarak şirketlerin altyapı maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olabilir.

Kubernetes, bilişim teknolojisi ekiplerinin çok sayıda kapsayıcıda kümelenmiş son derece karmaşık uygulamaları olağanüstü verimlilikle yönetmesine yardımcı olur. Sistem, kapsayıcı tabanlı uygulamaların bakımını optimize eder.

İşte Kubernetes’i kullanan bazı önde gelen şirketler:

Google
Microsoft
Amazon Web Services
IBM

Kubernetes ve Docker Arasındaki Temel Farklar Nelerdir?
Orkestrasyon ve Otomatik Yönetim:
Çalışma Birimleri
Açıklık ve Çeşitlilik
Açık Kaynak Ekosistemi
Kullanım Alanları

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.