Microsoft Çözümleri

Microsoft, çeşitli çözümler sunan bir teknoloji şirketidir. Hadi gelin ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim.

Küresel bir İK ve bordro sistemi ile çalışanlarınızın ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayın

Windows işletim sistemi, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş uygulama desteğiyle bilgisayar kullanımını kolaylaştırırken, Office ürünleri, ofis üretkenliği için gerekli olan metin düzenleme, elektronik tablolar, sunumlar ve e-posta yönetimi gibi araçları içerir.

 Azure, bulut bilişim platformu olarak işletmelere uygulama geliştirme, veritabanı yönetimi ve yapay zeka gibi hizmetler sunar. Dynamics 365, iş süreçlerini optimize ederken SharePoint, işbirliği ve belge yönetimi için bir platform sağlar.

İşletim Sistemi ve Office

Microsoft’un en tanınmış ürünlerinden biri olan Windows işletim sistemi, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaygın olarak kullanılır. Windows, kullanıcı dostu arayüzü, geniş uygulama desteği ve güçlü işletim sistemi özellikleriyle bilinir.

Microsoft Office, ofis üretkenliği için kullanılan bir dizi uygulamayı içerir. Office paketi, Word (metin düzenleme), Excel (elektronik tablolar), PowerPoint (sunumlar), Outlook (e-posta yönetimi) ve diğer birçok uygulamayı içerir.

İletişime geçin

Azure ve Dynamics 365

Microsoft Azure, bulut bilişim hizmet platformudur. İşletmeler, Azure üzerinde uygulama geliştirme, veritabanı yönetimi, sanal sunucu barındırma, yapay zeka ve veri analitiği gibi birçok farklı hizmeti kullanabilirler.

Dynamics 365, işletmeler için birleşik bir iş uygulama platformudur. Satış, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), finans, tedarik zinciri yönetimi ve diğer iş süreçlerine yönelik çözümleri içerir.

Başlıca Microsoft Çözümlerimiz

SharePoint
Teams
SQL
Dynamics 365

  Hemen İletişime Geçin

  Hızlı İletişim
  Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.