23.11.2021

Kocaeli Bilgisayar Teknik Servisi – Bilgisayar Tamiri

Kocaeli Bilgisayar Teknik Servisi ve Kocaeli Bilgisayar tamircisi, arayışı içerisindeyseniz doğru konumda olduğunuzu bildirmek isteriz.

Teknik Servis Merkezimizin adres bilgilerini iletişim sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ekibimiz alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmuş olup en hızlı şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir.

Telefon ile uzaktan detaylar hakkında da ayrıca bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Pendik merkezli Bilgisayar Teknik Servisimiz ile çevre illere ve çevre ilçelere teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kocaeli Bilgisayar Teknik Servisi hizmetimiz ile kurumsal firmalarınızı aylık ve yıllık olarak bakım altına alabilirsiniz. 7/24 Uzaktan Bağlantı sistemimiz ile firmalarınızın bilgisayar bakımlarını ve onarımlarını üstleniyoruz. Sizler işinize odaklanıp bilgisayarlarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Kocaeli Bilgisayar Teknik Servisi

Kocaeli Bilgisayar Teknik Servisi hizmetlerimiz arasında, ağ network, sunucu, notebook, laptop, masaüstü bilgisayar, ofis bilgisayarları, tamir ve bakarım işlerimini yerine getirmekteyiz. Bunun yanında ofis çalışanlarınızın programsal hataları lisans hatalarını ekibimizle paylaşarak sorunların hızlı çözülmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Kocaeli Bilgisayar Tamircisi

Kocaeli iline yakın merkezde yani İstanbulda bulunduğumuzdan bilgisayarlarınızı, notebooklarınızı veya laptoplarınızı tamir için merkezimize getirebilirsiniz. Detaylı bilgileri iletişim sayfamızdan edinebilirsiniz. Bilgisayar Teknik Servis merkezimiz ile Türkiye’nin her yerine 7/24 Uzaktan Destek verdiğimiz gibi dileyen müşterilerimiz merkez ofisimize gelerek tamir işlemlerinden de faydalanabilir.

Kocaeli Bilgisayar Firmaları

Kocaeli Bilgisayar Firmaları konusunda Pendik Merkezinden Kocaeliye teknik servis hizmetini yerine getiriyoruz. Pendik Merkezli mağazamızın iletişim bilgilerini iletişim sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

Kocaeli Sanayisi ile gelişmiş bir il olduğu için kurumsal bilgisayar firmaları ile anlaşmak ve iş birliği yapmak doğru olacaktır.

Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.