10.01.2021

Silivri Bilgisayar Tamircisi ve Teknik Servisi

Silivri Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz ile, işletmenize, ofisinize hatta evinize kadar geliyoruz. 7/24 Teknik Servis Hizmetimiz ile, Bilgisayar Bakım ve Onarım çözümlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye’nin en kapsamı teknik servis ekibi olarak, hizmetlerimizi Gizlilik Sözleşmesi ve Bakım Anlaşmaları ile garanti şekilde yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için, Silivri Bilgisayar Teknik Servisleri arayan müşterilerimize özel Teknik Servis Formu düzenliyor, yaptığımız her türlü işlemi yazılı olarak belgelendiriyoruz. Silivri 7/24 Bilgisayar Teknik Servis hizmetimizden faydalanmak için bizlere mail üzerinden veya telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Silivri Ekran Kartları Tamiri, Silivri Bilgisayar Kasası Tamiri, Silivri Notebook Tamiri, Silivri Laptop Tamiri, Silivri Anakart Tamiri, Silivri Hard Disk Tamiri vb. kelimelerle bizlere ulaşmış olabilirsiniz. Destek talebi oluşturmadan önce bizlere ulaşarak yerinde teknik servis hizmeti talep edebilir veya mağazamıza gelerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Silivri Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerini yerine getirirken birinci koşulumuz hiç şüphesiz müşteri memnuniyetidir. EFE Bilgisayar ekibi olarak, hizmetlerimizi büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz. Silivri ilçesi Bilgisayar Teknik Servis ihtiyacınızı bizim marifetimiz ile yerine getirebilirsiniz.

SİLİVRİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS

Silivri İlçesinde oturan ve Silivri Bilgisayar Teknik Servis hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak görevlendirdiğimiz ekibimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Müşteri memnuniyet garantisi ile çalışıyor teknik servis formları ile yaptığımız işleri raporluyoruz. Silivri Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimizi faturalandırıyor yasal şartlara uyuyoruz.

SİLİVRİ  LAPTOP TAMİRİ

Silivri Laptop Tamiri veya Silivri Notebook Tamiri ihtiyaçlarınızı yine bizim marifetimiz ile sağlayabilirsiniz. Laptop Tamiri çok fazla tecrübe ve deneyim isteyen teknik servis işlerinin başında gelir. Ufak hatalar yüzünden, laptopunuzun veya notebookunuz çöp olma ihtimali yüksektir. Deneyimli ekbimiz ile önceden ücretsiz olarak iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz. Silivri Laptop Tamiri sayesinde laptoplarınızı en kısa sürede servis merkezimizde tamir ediyor ve sizi bilgilendiriyoruz. Silivri Notebook Tamiri için bizimle iletişime geçmekten sakın çekinmeyin!

SİLİVRİ  BİLGİSAYAR TAMİRİ

Silivri Bilgisayar Tamiri arayışında olan müşterilerimiz için özel olarak sunduğumuz hizmetlerin başında 7/24 Bilgisayar Tamir hizmeti gelmektedir. Maillerimize veya iletişim formları aracılığı ile bizlerle iletişime geçtiğinizde sizlere ücretsiz olarak tamir hakkında bilgi veriyoruz. Silivri Bilgisayar Tamir hizmetini almak için ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz. Silivri Bilgisayar Tamircisi vasıtası ile bilgisayarınıza format attırabilir, istediğiniz programları kurdurabilirsiniz.

SİLİVRİ  BİLGİSAYAR PARÇALARI

Silivri Bilgisayar Parçaları konusunda ihtiyacınız varsa adresimiz bölümünden mağazamızı ziyaret ederek bu ihtiyacınızı uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Bilgisayar Parçaları konusunda deneyim sahibi değilseniz teknik servis ekibimizden bu parçalar hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.