FS-148E

Fortinet’in FortiLink çözümlerinden biridir ve güvenlik, performans ve yönetilebilirlik açısından üstün özellikler sunar. Her ölçekteki işletmeler için ideal olan bu çözüm, cihazların tam görünürlülüğünü ve kontrolünü sağlayarak, işletmelerin güvenliklerini ve ağ erişimlerini entegre etmelerine olanak tanır.


FS-3032E

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir ve veri merkezi kullanımı için idealdir. Bu model, 32 adet 40 GE/100 GE QSFP+ / QSFP28 slota sahip olup, 6400 Gbps anahtarlama kapasitesiyle segmentindeki en yüksek performansı sunar.


FS-1048E

FortiSwitch FS-1048E, FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biri olup veri merkezi kullanımına uygundur. Bu model, 48 adet GE/10 GE SFP+ slota ve 1760 Gbps anahtarlama kapasitesine sahiptir. Ayrıca, kesintisiz kullanım sağlamak için yedekli güç kaynağı ünitesi ile donatılmıştır.


FS-1024D

FortiSwitch’in D serisi modellerinden biri olup veri merkezi kullanımına uygundur. Bu model, 24 adet GE/10 GE SFP+ slota ve 480 Gbps anahtarlama kapasitesine sahiptir. Ayrıca, kesintisiz kullanım sağlamak için yedekli güç kaynağı ünitesi ile donatılmıştır.


FS-448E-POE

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir. Bu model, 48 adet RJ45 GE portu ile birlikte, PoE (Power over Ethernet) desteği sunarak cihazlara doğrudan güç sağlayabilir. 48 portlu bu anahtarlama cihazı, 421W PoE bütçesine sahiptir.


FS-448E-FPOE

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir. Bu model, 48 adet RJ45 GE portu ile PoE (Power over Ethernet) desteği sunarak cihazlara doğrudan güç sağlayabilir. 48 portlu bu anahtarlama cihazı, 772W ile en yüksek PoE bütçesine sahip olup, yüksek performans ve enerji verimliliği sunar.


FS-424E-POE

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir. Bu model, 24 adet RJ45 GE portu ile PoE (Power over Ethernet) desteği sunarak cihazlara doğrudan güç sağlayabilir ve 250W PoE bütçesine sahiptir. Ayrıca, ilave olarak 4 adet 10 GE SFP+ slotu bulunur, bu da esneklik ve yüksek performans sağlar.


FS-424D-POE

FortiSwitch’in D serisi modellerinden biridir. Bu model, 24 adet RJ45 GE portu ile PoE (Power over Ethernet) desteği sunarak cihazlara doğrudan güç sağlayabilir ve 185W PoE bütçesine sahiptir. Ayrıca, ilave olarak 2 adet 10 GE SFP+ slotu bulunur, bu da ek bağlantı seçenekleri ve performans artışı sağlar.


FS-108E

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir. Ofis içi kullanıma uygun masaüstü tipi bu model, 8 adet RJ45 GE portuna sahiptir. Ayrıca, ilave olarak 2 adet GE SFP slotu bulunmaktadır, bu da ek bağlantı esnekliği sağlar.


FS-108E-FPOE

FortiSwitch’in yeni nesil E serisi modellerinden biridir. Bu model, 8 adet RJ45 GE portu ile PoE (Power over Ethernet) desteği sunarak cihazlara doğrudan güç sağlayabilir ve 130W ile 8 portlu modeller arasında en yüksek PoE bütçesine sahiptir.


FN-TRAN-SFP+GC 

SFP+ tipinde bir alıcı-verici modüldür. Bakır hatlar üzerinden iletişimi destekler ve 30 metreye kadar yakın mesafelerde 10 Gbps gibi yüksek hızlarda iletişimi sağlar.


FN-TRAN-SFP+LR

SFP+ tipinde bir alıcı-verici modüldür. Single Mode optik fiber hatlar üzerinden iletişimi destekler ve 10 km’ye kadar uzak mesafelerde 10 Gbps gibi yüksek hızlarda iletişimi sağlar.


FN-TRAN-GC 

SFP tipinde bir alıcı-verici modüldür ve bakır hatlar üzerinden iletişimi destekler. Yaklaşık 100 metre mesafeye kadar olan yakın mesafelerde iletişimi sağlar.


FG-TRAN-QSFP+SR BIDI

Fortinet FG-TRAN-QSFP+SR BIDI modeli transciever, Multi Mode optik fiber hatlar üzerinden 100 m’ye kadar yakın mesafe iletişimi destekleyen, desteklenen mesafelerde 40 Gbps gibi en yüksek hızlarda iletişim sağlayan QSFP+ tipinde alıcı-verici modüldür.


FortiSwitch 108D

Fortigate ’in FortiLink çözümlerinden biri olan FortiSwitch, anahtarlama tarafında özellikle küçük ve orta ölçekli Enterprise yapılarda hızlı, kolay ve güvenli bir çözüm olarak öne çıkıyor.


 

Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.