FortiWeb 100E

FortiWeb 100E, web uygulamalarını ve API’leri tanınan ve yeni ortaya çıkan güvenlik açıklarına ve hedeflenmiş saldırılara karşı koruyan bir web uygulaması güvenlik duvarıdır. Makine öğrenimi tekniklerini kullanarak uygulamaları analiz eder ve onları bilinen güvenlik açıkları ile sıfırıncı gün tehditlerine karşı savunur. FortiWeb 100E, yüksek performanslı koruma sunarak, web uygulamalarınızın ve API’lerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarır.


FortiWeb 3000E

FortiWeb 3000E, web uygulamalarını ve API’leri tanınan ve yeni ortaya çıkan güvenlik açıklarına ve hedeflenmiş saldırılara karşı koruyan güçlü bir web uygulaması güvenlik duvarıdır. Gelişmiş makine öğrenimi tekniklerini kullanarak uygulamaları analiz eder ve onları bilinen güvenlik açıkları ile sıfırıncı gün tehditlerine karşı savunur. FortiWeb 3000E, yüksek performanslı koruma sunarak, büyük ölçekli web uygulamalarınızın ve API’lerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Bu cihaz, gelişmiş tehdit önleme, yük dengeleme ve SSL offloading gibi özellikler ile de güvenlik ve performans ihtiyaçlarınızı karşılar.


FortiWeb 2000E

FortiWeb 2000E, web uygulamalarını ve API’leri etkin bir şekilde koruyan bir web uygulaması güvenlik duvarıdır. Gelişmiş makine öğrenimi algoritmalarıyla donatılmış olan bu cihaz, hem bilinen güvenlik açıklarını hem de sıfır gün tehditlerini algılayarak önlem alır. FortiWeb 2000E, yüksek performans sunar ve büyük ölçekli web uygulamalarının güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, gelişmiş tehdit önleme, trafik yönetimi ve SSL offloading gibi özelliklerle donatılmıştır, böylece kullanıcıların veri trafiğini korurken performanslarını optimize eder.

Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.