15.03.2022

Instagram takipçisi satın almak güvenli mi?

Instagram takipçisi satın almak güvenli bir işlem mi? Bir çok instagram kullanıcısının cevap aradığı konuların başında gelmektedir. Instagram takipçisi satın almak “şifre ve e-posta” bilgilerinizi paylaşmadıkça güvenli bir işlemdir. Sadece bu soruyu güvenli olup olmadığı konusunda soruyorsanız… Instagram takipçisi satın aldıktan sonra “Hack veya hesap çalınması” şeklindeki sorunların temelinde “oltalama” teknikleri gelmektedir. Instagram takipçisi satın aldığınızda, firmaya hesap bilgilerinizi vermediyseniz veya takipçi satın almak için “Instagram harici bir siteye, Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girmediyseniz” problem yok demektir. Ancak bir çok kullanıcının düştüğü hataların başında, takipçi satın alırken panellere Instagram kullanıcı adı ve beraberinde şifrenin girilmesidir.

Instagram takipçi satın almak güvenli bir işlem olsa da şifrenizi başkası ile paylaşmanız güvenlik sorunları ile karşı karşıya kalmanıza sebep verecektir.

 Instagram takipçisi satın alırken güvenliğiniz nedeniyle aşağıdaki bilgileri kesinlikle paylaşmayınız.

  • Telefonunuza gelen SMS kodunu bir başkası ile paylaşmayınız
  • Kullanıcı adının yanında Instagram şifrenizi şahıs veya firmalara vermeyiniz
  • Takipçi satın alma paneline kullanıcı adı ve şifrenizi birlikte girmeyiniz
  • Mail adresinize düşen bir postaya kullanıcı adı ve şifrenizi girmeyiniz

Yukarıdaki hususlara dikkat ettikten sonra Instagram takipçisi almak veya kasmak hesabınızın hacklenmesine neden olmaz. Fakat gelişen teknoloji ile bazı siteler çok fazla güven oluşturup kullanıcıların şifrelerini ele geçirmektedir. Kullanıcılara şifrelerinin girilmesine ikna etmektedir. Hiç kimseye hesap şifrenizi paylaşmamanızı önermekteyiz.

Mail postanıza düşen Instagram’a benzer sitelere hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi girmeyiniz. Oltama taktiği ile hesaplarınız ellerinizden alınabilir.

Instagram hesabınıza takipçi satın aldıktan sonra, hesabınız çalınmış veya hacklenmiş ise yukarıdaki adımların bir veya bir tanesi ile karşı karşıya kalıp kalmadığınızı kendinize sorunuz.

Instagram takipçisi satın almak, şifreyi paylaşmadığınız sürece güvenli bir işlemdir ancak dediğimiz gibi takipçi satın almak Instagram tarafından yasaklanan tespiti halinde hesabınızın banlanmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle takipçi satın alma işlemini abartmamanızı tavsiye ederiz.

Hızlı İletişim
Kısaca SunucuTeknik
  • BT’de 20 yıl.
  • 40’dan fazla uzman.
  • 2.000’den fazla başarı öyküsü
  • Hizmet kalitesini ve müşteri veri güvenliğini garanti etmek için ISO 9001 sertifikası.